top of page

VİZYONUMUZ

Kırıkkale Alp Mimarlık geleceği, her dönemin şartlarında genç ve dinamik kalacak mimari projeler tasarlayan ve daimi olarak bu yönde ilerlemek isteyen, yapılan işlerle hayat standartlarınızı yükseltecek bir konforu hedeflemektedir.

MİSYONUMUZ

Ürettiğimiz projelerle beraber hem şehrimiz Kırıkkale'de hem de global arenada kendimizi daha ileri taşımak, yapılan mimari projeler ile beraber çevreye verilen önemi, yarattığımız konfor istihdam ve mimari çizim tekniğimizi sürdürerek ülkemizin ve şehrimizin örnek gösterilen kurumları arasında yerimizi korumak.

İç Tasarımcı İş Başında

İnşaat Öncesi Tasarım

Hayallerinizdeki projenin tasarımını gerçekleştirirken sizinle birlikte projelerimize yön veriyoruz.

Rulman

Tasarım ve İnşaat için Keşif Çalışması

Ücretsiz keşif ve danışmanlık hizmetimizle beraber size gerekli detayları aktarmayı ve bilgilendirmeyi hedefliyoruz. 

Yerinde Konsültasyonlar

Mimari proje süreçlerimizde tasarımlarımızın kontrollerini sağlayarak gerekli bilgi aktarımını müşterimizle paylaşıyor ve proje gidişatında yapı ruhsatından iskan aşamasına kadar eksiksiz işler çıkarmayı hedefliyoruz.

çekiç

Mükemmel Son Dokunuşlar

Müşterilerimizin isteği doğrultusunda verdiğimiz proje hizmetinin yanında, gerek görülebilecek tüm iç ve dış mekan tasarım ve fikirlerini sunuyoruz.

Kırıkkale Alp Mimarlık Ofisi bünyesinde; mimari proje , mühendislik , 3D Model (3Boyut Render) hizmetlerimizden faydalanabilir, ve yaptıracağınız özel konut projeleri , apartman projeleri , villa projeleri , hobi evi ve bahçe projeleri , köy evi projeleri , prefabrik konut projeleri , hafif ve ağır çelik konut projeleri, mandıra projeleri , kat mülkiyeti projeleri , ihale projeleri gibi farklı bir çok projelerinizin yapı ruhsatı ve iskan sürecinde sizlerin hizmetindeyiz.

Hayallerinizdeki Projeyi Ertelemeyin.
Projeniz İçin Bizi Arayın !

bottom of page